بیایید روحیه ی خود مدیریتی و اتکای به نفس و اعتماد را در دانش آموزان تقويت كنيم            به وب سایت پیش دانشگاهی و دبیرستان صدرا خوش آمدید.           

سرکار خانم قدیمی - موسس مجتمع آموزشی صدرا و مدیر مقاطع اول و دوم متوسطه بسم الله الرحمن الرحیم

دختران عزیزم،

                   سلام ...

قرن ۲۱، قرن تحولات سریع و چالش‌های پی‌در‌پی است و نظام تربیتی ناگزیر از آن است که اصول و روش‌های خود را از حالت ایستا خارج نموده و برنامه‌هایی متناسب با دگرگونی‌های محیط، پویا و زنده تدوین نماید. 

ما در مدرسه صدرا برای تحقق مأموریت خود در تربیت انسان‌های آگاه، مؤمن و متعهد به مسئولیت‌های فردی و اجتماعی، مسیر آن را در توانمندسازی دخترانمان در عرصه‌ی دانش و کسب مهارت‌های مورد نیاز عصر حاضر یافتیم و با کمک همکاران متخصص و متعهدمان در تلاش هستیم تا این مسیر تربیتی را با استفاده از ابزارهای عقلانیت، تبیین، تفکر نقاد و سنجش‌گر و ایجاد موقعیت تجربه‌های دینی به بهترین وجه در حد توان خود بپیماییم و ایفاگر رسالت دینی و ملی خود باشیم و در این راه دست یاری همه دغدغه‌مندان تربیت کشورمان را به گرمی می‌فشاریم.

 


محبت وصداقت شما همیشه راهگشای سختی خدایتان انشاالله

با سلام نكوداشت مقـام تعليم و بزرگداشـت منزلت معلم در واقـع گراميداشت سازندگان آينده كشور و در سطحي وسيعتـر سازندگان جهــان است. همــه سالـه همـزمان با این روز بزرگ از تلاش ارزشمند و دلسوزانه تمامي كساني كه افتخار عنوان معلمي را دارند تقدير بعمل مي‌آيد . اين تنها بهانه‌اي براي انعكاس عمومي جايگاه معلم است، كه اگر واقع‌بينانه بنگريم هر روز بايد بر دستان كساني كه فرزندان اين كشور را در مسير دانش‌اندوزي و پرورش استعدادهايشان همراهي مي‌كنند، بوسه زد. مدرسه کلوب بهانه ای یافت برای تقدیر از مقام عالی معلمان و آرزوی داشتن روزهایی پر از توفیق برای تک تک شما عزیزان روزتان گرامی باد. با تشکر مرضیه مشک آبادی

خانم قدیمی گل از شما ممنونم

خانم قدیمی گل! برای تمام زحماتی که برای ما کشیدی ممنونم:)

با تشکر از زحمات بی دریغ خانم قدیمی ... واقعا دوسشون دارم

با عرض خیلی خسته نباشید خدمت خانم قدیمی عزیز