بیایید روحیه ی خود مدیریتی و اتکای به نفس و اعتماد را در دانش آموزان تقويت كنيم            به وب سایت پیش دانشگاهی و دبیرستان صدرا خوش آمدید.           

سرکار خانم قدیمی - موسس مجتمع آموزشی صدرا و مدیر مقاطع اول و دوم متوسطه سرکار خانم قدیمی پس از اتمام دانشگاه در رشته روانشناسی، در سال 1374فعالیت های آموزشی خود را آغاز و در سمت های مختلف آموزشی از قبیل مشاور و دبیر فعالیت های آموزشی خود را ادامه دادند و با افراد بسیاری از جمله مرحوم آقای سعد حجاریان در سمت مشاور ایشان همکاری نمودند. با توجه به رشته تحصیلی و سابقه فعالیت های آموزشی، ایشان به تمامی مسائل تربیتی و آموزشی اشراف کامل دارند.

ایشان در سال 1383 با تاسیس پیش دانشگاهی و دبیرستان صدرا، مجموعه صدرا را تاسیس و در سال 1391، پیش دبستان و دبستان صدرا و در سال 1393، مقطع متوسطه اول را به این مجموعه اضافه نمودند.

همواره هدف ایشان تربیت دانش آموزانی بوده است که در کنار بحث آموزشی در سایر زمینه ها از جمله فعالیت های فرهنگی و پژوهشی مشارکت نمایند و خود را برای ورود به جامعه و شرکت در فعالیت های اجتماعی آماده نمایند.


 


محبت وصداقت شما همیشه راهگشای سختی خدایتان انشاالله

با سلام نكوداشت مقـام تعليم و بزرگداشـت منزلت معلم در واقـع گراميداشت سازندگان آينده كشور و در سطحي وسيعتـر سازندگان جهــان است. همــه سالـه همـزمان با این روز بزرگ از تلاش ارزشمند و دلسوزانه تمامي كساني كه افتخار عنوان معلمي را دارند تقدير بعمل مي‌آيد . اين تنها بهانه‌اي براي انعكاس عمومي جايگاه معلم است، كه اگر واقع‌بينانه بنگريم هر روز بايد بر دستان كساني كه فرزندان اين كشور را در مسير دانش‌اندوزي و پرورش استعدادهايشان همراهي مي‌كنند، بوسه زد. مدرسه کلوب بهانه ای یافت برای تقدیر از مقام عالی معلمان و آرزوی داشتن روزهایی پر از توفیق برای تک تک شما عزیزان روزتان گرامی باد. با تشکر مرضیه مشک آبادی

خانم قدیمی گل از شما ممنونم

خانم قدیمی گل! برای تمام زحماتی که برای ما کشیدی ممنونم:)

با تشکر از زحمات بی دریغ خانم قدیمی ... واقعا دوسشون دارم

با عرض خیلی خسته نباشید خدمت خانم قدیمی عزیز