بیایید روحیه ی خود مدیریتی و اتکای به نفس و اعتماد را در دانش آموزان تقويت كنيم            به وب سایت پیش دانشگاهی و دبیرستان صدرا خوش آمدید.           

درباره ما
دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی صدرا به همت سرکار خانم قدیمی در سال 1383 در شهر تهران در منطقه 2 آموزش و پرورش واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلستان شرقی، پلاک 20، راه اندازی و با توجه به الطاف حضرت حق و استقبال عزیزان در سال 1391 مجموعه پیش دبستان و دبستان دخترانه صدرا واقع در فردوس غرب، بهار شمالی، منوچهری غربی افتتاح و در سال 1393 مقطع متوسطه اول در محل دبیرستان این مجموعه اضافه گردید. در سال 1398 متوسطه اول و دوم صدرا به مکان جدید به آدرس "شهرک غرب، انتهای خیابان درختی، کوچه آزاده، پلاک 17" انتقال یافته است.

در بحث آموزشی، مجتمع با گماردن مشاورین مجرب جهت حفظ روحیه و ایجاد فضای رقابت سالم در میان دانش آموزان و با به کارگیری معلمین دلسوز و کاربلد، موفق به ایجاد فضای آموزشی بی نظیری شده است.

فرای بحث آموزشی مهمترین دغدغه، آماده نمودن دانش آموزان برای ورود به جامعه با درگیر نمودن دانش آموزان در فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ...  و ایجاد فضای با نشاط و پرتحرک با روحیه اعتماد به نفس در دانش آموزان عزیز می باشد.

تربیت دانش آموزان در یک محیط با نشاط و پر تحرک که با ایجاد تعامل منطقی با یکدیگر به ظرفیت های رشدی خود دست یابند. در این راستا در دو زمینه فرهنگی و آموزشی با هدف تحقق سلامت روحی روانی دانش آموزان با استفاده از جذابیت ها، حفظ اعتدال و معنویت و ارائه یک سیستم آموزشی روزآمد برای تبدیل شدن به مجموعه ای برتر با گزینش دانش آموزان مستعد و با اخلاق در کنار به کارگیری کادر مجرب آموزشی اقدام می نماییم.